DIARY

Už nikdy víc!!

15. října 2014 v 13:50 | SALLY
Tento článek bude plný mého nasrání!
V pátek a sobotu jsem měla menší brigádu. Byla jsem členem ve volební komisi. Měla jsem to přes jednoho známého, který kandidoval a tak se mě zeptal jestli si nechci něco přivydělat. Řekla jsem si, že za ty prachy do toho jdu.

Řekl, že tam budu maximálně do 5 HODIN! DO 5!!!

A jelikož na sobotu jsem měla už koupené lístky do kina, chvilku jsem váhala. Ale říkal, že do pěti. Takže to kino stihnu. HA! ZRADA! Nejen, že jsem nestihla kino (takže 280,- vyhozených z okna) ale já tam trvdla do devíti večer!

Byla jsem totálně z celého dne zničená. Už se mi při tom pitomém počítání hlasů chtělo i brečet. Byla jsem neskutečně unavená a navíc jsem měla migrénu.

Takže kino nám s kamarádkou propadlo. Super.

A víte co je ještě lepší? Tento pátek a sobotu tam budu trčet ZNOVU!! V sobotu už to nebude na tak dlouho ale i tak!! Celý pátek v dupě! Zasrané druhé kolo voleb! Prostě AGGGHHH!! Na druhé kolo chodí nehorázné minimum lidí!!! To je prostě hnus!
Takže si beru opět knížku a asi i noťas ať můžu aspoň psát. Protože tam fakt budu jenom sedět a nic nedělat.

Takže, jsem si krásně vybila zlost a jdu se vrhnout na psaní dalšího dílu mé povídky.

Mějte se hezky, nah :)

Please

Film: The Maze Runner

27. září 2014 v 17:36 | SALLY
Zdravím,
včera jsem se konečně dostala do kina na film The Maze Runner (Labyrint: Útěk). Na film jsem se strašně moc těšila. Ve škole jsem odpočítávala hodiny. Tak moc jsem byla nadšená.
Když už jsme seděli v kině se všemi dobrotami a skončily veškeré reklamy, uklidnila jsem se a čekala, až film začne.
Film začínal tím, že Thomas byl ve výtahu, který ho vyvezl mezi ostatní do labyrintu. Ale jak jsem viděla ty pohyby Dylena O´Briena (Thomas), jako bych viděla Stilese Stilinskiho ze seriálu Teen Wolf. :D

A Dylan O´Brien je naprosto dokonalý!!!
Každopádně film se mi hrozně moc líbil. Jsem z něj nadšená ještě dneska. Nebyla chvíle, kdy bych se nudila.

Knihu jsem ještě nečetla, protože jsem si ji koupila minulý týden a nestihla jsem to. Ale i tak se na ni strašně těším.

Po kině jsem šla ještě do drogerie dm. Mají totiž zrovna v prodeji baby lips a tak jsem si hned dva koupila. A jeden pro nejlepší kamarádku k Vánocům.

Chystáte se na tento film do kina??

Dream Team ☺️☺️ Dylan O'brien💋

Lístky na Eda Sheerana jsou vyprodané. Asi budu brečet.

24. září 2014 v 13:54 | SALLY
Myslím, že nadpis článku mluví za vše.
Bože! Jak já chtěla jít na jeho koncert. Vidět ho zpívat na živo. Neskutečně mě to sere.

Ale můžu si za to sama.
Dlouhou jsem otálela s koupi lístku. Jelikož mám letos maturitu, nevěděla jsem jestli budu mít za těch několik měsíců vůbec čas. Jestli třeba nebudu mít něco ohledně vysoké školy, nějaké důležité zkoušení apod.
(100+) Tumblr
Já jen doufám, že se tady ještě ukáže. Stejně jako James Arthur, který tady byl letos dvakrát (já se účastnila obou koncertů, protože je to JAMES BOŽSKÝ ARTHUR!).

Vy se někdo chystáte na koncert Eda? Jen povídejte. Já budu tiše závidět :(

Untitled

Mně ke štěstí stačí kino, kafe a knihkupectví.

19. září 2014 v 21:35 | SALLY
Nazdár,
dnešek jsem si tak parádně užila! Úžasný film a opět jsem o pár knih těžší.
Četli jste někdo knihu "Jestli zůstanu"? V angličtině If I Stay? A slyšeli jste o tom novém filmu, který teď šel do kin? Nějací maníci to přeložili jako "Zůstaň se mnou".

If I stay If I Stay

Tak na tom filmu jsem společně s dvěma kamarádkami dnes byla. A byl úžasný! Byl přesný jako knížka a prostě asdfghjkl! Já mám Chloe jako herečku film od filmu radši! A filmový Adam? Dokonalost!

Taky jsme se zastavily v obchodu "house". Šla jsem tam vlastně jen proto, že tam mají ve slevě batohy a já už dlouho nějaký hledala. Nakonec jsem si pořídila černý batoh s malými barevnými srdíčky.

Tady na této fotce jsou ty barvy špatně vidět. Ve skutečnosti jsou srdíčka mnohem výraznější.

No a to bychom nebyly my, kdybychom nezavítaly do knihkupectví. A to bych nebyla já, abych odešla bez knihy. A tak jsem si jednu koupila. Byla v akci, a už dlouho jsem si ji chtěla přečíst. Jde i knihu "Krásná katastrofa".


Ale to nejsou všechny knihy. Ve čtvrtek mi přišel balík, ve kterém jsem měla asi tři knihy k maturitě. Ale udělala jsem si radost i knížkami k opravdovému čtení. A to "rezistence"- konečně! a "labyrint: útěk".

Rezistence Labyrint: Útěk
Kniha Labyrint byla i zfilmována a za týden se na film chystáme do kina. A co je na tom ještě lepší? V hlavní roli Dylan "Jebač" O´Brien aka můj budoucí manžel, nah.

A nakonec jsme si zašly na kafe do starbucks na pořádné vanilkové latte!

A jaký film jste naposledy viděli vy? Na jaký se popřípadě chystáte do kina?

Potřebuju víc eurosložek! Moc maturitních otázek!

16. září 2014 v 18:52 | SALLY
Chce se mi brečet.
A to hned ze dvou důvodů.
Momentálně se snažím dívat na hokej online. Jenže se mi to seklo a nechce to reagovat.
Druhý důvod: Sestřenka mi poslala maturitní otázky do ZSV. A je toho strašně moc!! Sakra lidi! Já to nedám! Ta maturita mě zničí!
Ale zítra je středa!

A já mám jenom 4 hodiny!! Takže tam budu trčet jenom od devíti do půl jedné! Ale odpoledne musím na kosmetiku (vůbec se mi tam nechce - trhání obočí au au), a v pět musím být zase na zasedání volební komise, protože já šulin si tam vzala na dva dny brigádu a zítra bude nějaká podělaná schůze, kde nám řeknou co a jak. Nechce se mi.

Taky bych měla napsat další díl k fanfiction, kterou píšu. Ale nejraději bych jenom seděla a čučela do blba. Později večer asi zase sáhnu po knize. Uvařím si čaj a zapálím nějakou svíčku. Miluju takovou atmosféru. A když je venku hnusně? Já jsem spokojená! Zbožňuju takové počasí. Asi jsem divná, co? Nah..


Taky bych mohla napsat co mám vlastně s tímto blogem. V menu si můžete všimnou rubriky s názvem "Memes". A když si ji rozkliknete, najdete další rubriky a ty jsou všechny na knižní způsob. Recenze přidávat nebudu! Neměla bych na to nervy. Taky je tam rubrika TOP 5. Tam budu přidávat snad vše. Ať máte představu: TOP 5 oblíbené hudební skupiny, TOP 5 oblíbených knih za podzim a bla bla bla.
Rubriku diary snad vysvětlovat nemusím. :)

Začala poslední třetina! Jdu koukat! Mějte se :)

POKUD CHCETE SPŘÁTELIT, STAČÍ NAPSAT KOMENTÁŘ :)

😍😍😍
 
 

Reklama