Říjen 2014

Knižní přání (6)

25. října 2014 v 13:00 | SALLY |  Knižní přáníRubrika, kterou vymyslela Nikki Finn. A já jsem se rozhodla, že se taky zapojím. Jde o to, že jednou týdně (v sobotu) zveřejním tři vybrané knihy pomocí random.org. Vyberou se knihy, které mám na goodreads v seznamu "to-read".


Dědička - Svět Tryllů 1 Asylum - Ústav pro duševně choré Saeculum - Uprostřed lesů začíná boj o život...

Dědička - Svět Tryllů #1 (Amanda Hocking)
Asylum #1 (Madeleine Roux)
Saeculum (Ursula Poznanski)

Knižní přání (5)

18. října 2014 v 18:47 | SALLY |  Knižní přáníRubrika, kterou vymyslela Nikki Finn. A já jsem se rozhodla, že se taky zapojím. Jde o to, že jednou týdně (v sobotu) zveřejním tři vybrané knihy pomocí random.org. Vyberou se knihy, které mám na goodreads v seznamu "to-read".


Amélie v Paříži Jednou ano, dvakrát ne Škola dobra a zla

Amélie v Paříži (Angie Westhoff)
Jednou ano, dvakrát ne (Cylin Busby)
Škola dobra a zla #1 (Soman Chainanni)

Už nikdy víc!!

15. října 2014 v 13:50 | SALLY |  DIARY
Tento článek bude plný mého nasrání!
V pátek a sobotu jsem měla menší brigádu. Byla jsem členem ve volební komisi. Měla jsem to přes jednoho známého, který kandidoval a tak se mě zeptal jestli si nechci něco přivydělat. Řekla jsem si, že za ty prachy do toho jdu.

Řekl, že tam budu maximálně do 5 HODIN! DO 5!!!

A jelikož na sobotu jsem měla už koupené lístky do kina, chvilku jsem váhala. Ale říkal, že do pěti. Takže to kino stihnu. HA! ZRADA! Nejen, že jsem nestihla kino (takže 280,- vyhozených z okna) ale já tam trvdla do devíti večer!

Byla jsem totálně z celého dne zničená. Už se mi při tom pitomém počítání hlasů chtělo i brečet. Byla jsem neskutečně unavená a navíc jsem měla migrénu.

Takže kino nám s kamarádkou propadlo. Super.

A víte co je ještě lepší? Tento pátek a sobotu tam budu trčet ZNOVU!! V sobotu už to nebude na tak dlouho ale i tak!! Celý pátek v dupě! Zasrané druhé kolo voleb! Prostě AGGGHHH!! Na druhé kolo chodí nehorázné minimum lidí!!! To je prostě hnus!
Takže si beru opět knížku a asi i noťas ať můžu aspoň psát. Protože tam fakt budu jenom sedět a nic nedělat.

Takže, jsem si krásně vybila zlost a jdu se vrhnout na psaní dalšího dílu mé povídky.

Mějte se hezky, nah :)

Please

Knižní přání (4)

11. října 2014 v 13:00 | SALLY |  Knižní přáníRubrika, kterou vymyslela Nikki Finn. A já jsem se rozhodla, že se taky zapojím. Jde o to, že jednou týdně (v sobotu) zveřejním tři vybrané knihy pomocí random.org. Vyberou se knihy, které mám na goodreads v seznamu "to-read".


Můj život u sousedů První stříbrná kniha snů Milý Johne

Můj život u sousedů (Huntley Fitzpatrick)
První stříbrná kniha snů - Silber #1 (Kerstin Gier)
Milý Johne (Nicholas Sparks)

Knižní přání (3)

4. října 2014 v 13:00 | SALLY |  Knižní přáníRubrika, kterou vymyslela Nikki Finn. A já jsem se rozhodla, že se taky zapojím. Jde o to, že jednou týdně (v sobotu) zveřejním tři vybrané knihy pomocí random.org. Vyberou se knihy, které mám na goodreads v seznamu "to-read".


Kronika prokletých zaklínačů 1: Nádherné bytosti Moře klidu Legenda

Nádherné bytosti - Kronika prokletých zaklínačů #1 (Kami Garcia)
Moře klidu (Katja Millay)
Legenda #1 (Marie Lu)