Potřebuju víc eurosložek! Moc maturitních otázek!

16. září 2014 v 18:52 | SALLY |  DIARY
Chce se mi brečet.
A to hned ze dvou důvodů.
Momentálně se snažím dívat na hokej online. Jenže se mi to seklo a nechce to reagovat.
Druhý důvod: Sestřenka mi poslala maturitní otázky do ZSV. A je toho strašně moc!! Sakra lidi! Já to nedám! Ta maturita mě zničí!
Ale zítra je středa!

A já mám jenom 4 hodiny!! Takže tam budu trčet jenom od devíti do půl jedné! Ale odpoledne musím na kosmetiku (vůbec se mi tam nechce - trhání obočí au au), a v pět musím být zase na zasedání volební komise, protože já šulin si tam vzala na dva dny brigádu a zítra bude nějaká podělaná schůze, kde nám řeknou co a jak. Nechce se mi.

Taky bych měla napsat další díl k fanfiction, kterou píšu. Ale nejraději bych jenom seděla a čučela do blba. Později večer asi zase sáhnu po knize. Uvařím si čaj a zapálím nějakou svíčku. Miluju takovou atmosféru. A když je venku hnusně? Já jsem spokojená! Zbožňuju takové počasí. Asi jsem divná, co? Nah..


Taky bych mohla napsat co mám vlastně s tímto blogem. V menu si můžete všimnou rubriky s názvem "Memes". A když si ji rozkliknete, najdete další rubriky a ty jsou všechny na knižní způsob. Recenze přidávat nebudu! Neměla bych na to nervy. Taky je tam rubrika TOP 5. Tam budu přidávat snad vše. Ať máte představu: TOP 5 oblíbené hudební skupiny, TOP 5 oblíbených knih za podzim a bla bla bla.
Rubriku diary snad vysvětlovat nemusím. :)

Začala poslední třetina! Jdu koukat! Mějte se :)

POKUD CHCETE SPŘÁTELIT, STAČÍ NAPSAT KOMENTÁŘ :)

😍😍😍
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama