Mně ke štěstí stačí kino, kafe a knihkupectví.

19. září 2014 v 21:35 | SALLY |  DIARY
Nazdár,
dnešek jsem si tak parádně užila! Úžasný film a opět jsem o pár knih těžší.
Četli jste někdo knihu "Jestli zůstanu"? V angličtině If I Stay? A slyšeli jste o tom novém filmu, který teď šel do kin? Nějací maníci to přeložili jako "Zůstaň se mnou".

If I stay If I Stay

Tak na tom filmu jsem společně s dvěma kamarádkami dnes byla. A byl úžasný! Byl přesný jako knížka a prostě asdfghjkl! Já mám Chloe jako herečku film od filmu radši! A filmový Adam? Dokonalost!

Taky jsme se zastavily v obchodu "house". Šla jsem tam vlastně jen proto, že tam mají ve slevě batohy a já už dlouho nějaký hledala. Nakonec jsem si pořídila černý batoh s malými barevnými srdíčky.

Tady na této fotce jsou ty barvy špatně vidět. Ve skutečnosti jsou srdíčka mnohem výraznější.

No a to bychom nebyly my, kdybychom nezavítaly do knihkupectví. A to bych nebyla já, abych odešla bez knihy. A tak jsem si jednu koupila. Byla v akci, a už dlouho jsem si ji chtěla přečíst. Jde i knihu "Krásná katastrofa".


Ale to nejsou všechny knihy. Ve čtvrtek mi přišel balík, ve kterém jsem měla asi tři knihy k maturitě. Ale udělala jsem si radost i knížkami k opravdovému čtení. A to "rezistence"- konečně! a "labyrint: útěk".

Rezistence Labyrint: Útěk
Kniha Labyrint byla i zfilmována a za týden se na film chystáme do kina. A co je na tom ještě lepší? V hlavní roli Dylan "Jebač" O´Brien aka můj budoucí manžel, nah.

A nakonec jsme si zašly na kafe do starbucks na pořádné vanilkové latte!

A jaký film jste naposledy viděli vy? Na jaký se popřípadě chystáte do kina?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AImmultlak | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 22:05 | Reagovat

First things first, you'll want to set a hard and fast target date for when you may completely quit, such as 2-3 weeks from now.  Thus, in the event the muscles within the penile area are relaxed, more blood will enter the penis and an erection will occur.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama